تماس با ما

تماس با ما اولین قدم جهت آغاز یک فعالیت تجاری است.با توجه به اینکه شرکت بازرگانی معصومی خدمات متنوعی در زمینه های مختلف بازرگانی، تجاری و مالی ارایه می دهد، از پیشنهادات شما عزیزان در زمینه های مختلف مانند صادرات، تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، نفت و ریفایننری، خرید و فروش املاک و مستقلات و غیره استقبال می کند و تماس با ما اولین قدم جهت آغاز یک فعالیت تجاری است.

ما کیلومترها راه ها را دویده ایم و در فراز و نشیب و پستی و بلندی‌های راه زمین خوردیم، بلند شدیم و مسیری جدید و امن را طراحی نمودیم و اکنون با گذشت سال ها در مسیر صحیح افتادیم. پس با خیالی آسوده دستتان را به ما دهید تا چراغ راهتان شویم.

جهت برقراری ارتباط و آغاز همکاری های تجاری به خصوص در بخش صادرات می توانید با تلفن های شرکت، ای میل و یا از طریق چت باکس استفاده کنید.

تلفن تماس و آدرس دفتر مرکزی تهران

اشرفی اصفهانی، خیابان خانبابایی شرقی، برج توانا، طبقه سوم

02144481254

تلفن تماس و آدرس دفتر یزد

چهارراه مهدیه، مجتمع تجاری آذین، طبقه چهارم

035373360723

تماس با ما 2
اشرفی اصفهانی، خیابان خانبابایی شرقی، برج توانا، طبقه سوم
پست الکترونیک

Email: avin.tejarat.masoomi@gmail.com

چت باکس سایت

دوستان می توانید در کنار روش های یاد شده از چت باکس گفتگوی سایت نیز استفاده کنید و در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

تماس با ما
ما به تعالی، حرفه ای بودن و صداقت اعتقاد داریم. تولیدات, محصولات, خدمات و عملیات ما شامل استفاده از تکنولوژی روز، شیوه های پایدار و بهترین مواد است. ما تلاش می کنیم از انتظارات مشتریان خود فراتر برویم و هدف نهایی ما ارائه خدمات و محصولات برجسته ای است که نیازهای آنها را برآورده می کند