بادی اسپری Mario

یکی دیگر از محصولات کارخانجات هلدینگ بازرگانی معصومی، اسپری و بادی اسپلش با نام برند Mario می باشد که در حال تولید و پخش در داخل و صادرات به خارج از کشور است. این محصول با کیفیت بسیار بالا و با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا در حال تولید و پخش است. تولید این محصول بسیار رقابتی می باشد و باید به فاکتور های مهمی چون پخش و ماندگاری بو در کنار بحث سلامت و بهداشت عموم توجه کرد.

اسپری بدن چیست و چه کاربردی دارد؟

اسپری بدن یک محصول عطری شبیه به دئودورانت آئروسل است که برای استفاده در جای دیگری از بدن به غیر از زیر بغل در نظر گرفته شده است. 

اسپری های بدن مانند عطرها عمل می کنند. آنها حاوی عصاره های معطر مانند گیاهان، روغن ها و ادویه ها هستند که با درصدی از الکل و آب مخلوط شده اند. مانند ادکلن ها یا عطرها، روی لباس ها یا نقاط خاصی از پوست استفاده می شوند و بوی تازه ای به شما می دهند که تا چند ساعت ماندگاری دارد .

بر خلاف دئودورانت، اسپری بدن را می توان در نقاط مختلف بدن او استفاده کرد تا به او کمک کند بوی بهتر و طولانی تری داشته باشد. بهترین مکان برای هدف گرفتن نقاط نبض است: گردن، سینه، داخل مچ دست، پشت گوش و حتی زانو و آرنج  از مهم ترین نقاط مناسب هستند.

آیا اسپری بدن Mario را می توان روی پوست اسپری کرد؟

با توجه به طراوت بخشی و رعایت همه استانداردهای بهداشتی روز دنیا می‌توان آن را روی پوست مالید یا مستقیماً روی لباس اسپری کرد .

آیا استفاده از اسپری بدن روی موها ضرر دارد؟

جواب مثبت است و نباید روی موها اسپری شود. اگر این کار را انجام دهید به موهای خود ضرر می رسانید و با توجه به حساسیت موهای سر ممکن است به مرور دچار ریزش مو شوید.

سفارش مشتریان

با توجه به اینکه شرکت ما خود تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد مشتریان محترم می توانند محصول مورد نظر خود را با هر عطر، ظاهر و کیفیت و با درجات مختلف سفارش دهند و صاحب برند خود باشند. بسیاری از مشتریان ما برند خاص خود را برای صادرات و یا فروش در داخل کشور به ما سفارش می دهند و می توانید جهت اطلاعات بیشتر با مدیر بازرگانی شرکت تماس حاصل بفرمایید.

اسپری بدن Mario
تولید انواع اسپری و بادی اسپلش به دلخواه مشتریان عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *