اوفلیا

اوفلیا واژه ای است فرانسوی یونانی. زبان فرانسه به معنی یاری رسان و کمک کننده و در زبان یونانی برگرفته از نام خدایان افسانه‌ای میباشد که تداعی کننده حس اقتدار، شکوه و عظمت است انتخاب این نام برای محصولات مراقبتی این مجموعه نیز با الهام از معنای عمیق و لطیف آنهاست چرا که فرمولاسیون محصولات اوفلیا یاری رسان و کمک کننده در بهبود سلامت زیبایی مصرف کننده و به تبع آن ایجاد حس قدرت، شکوه و عظمت است.

برند اوفلیا

برگرفته از طبیعت آزاد و رها با الهام از جهان بدون محدودیت در کیفیت پا به عرصه نهاده و تمامیت یک کیفیت را برای مشتری به ارمغان می آورد. فرمولاسیون این برند بر پایه نو آوری های روز دنیا و به روز شدن، همگام با نیاز مشتری و تکنولوژی روز دنیا می باشد که در این امر از کمک تمام عیار یکی از تولیدکنندگان مطرح دنیا در فرانسه بهره گرفته ایم.

بسته بندی متفاوت این برند نماد شعار آن که جهان بدون محدودیت در کیفیت از می باشد و تفکر احترام به نبوغ و خلاقیت مشتری را هر چه نمایان‌تر بیان می کند مهمترین خصوصیات این برند، نگاه به برترین میل انسان که میل به کمال طلبی است می باشد و در این راه به تولید و گلچین کاربردی ترین ها در روند تولید پرداخته است به طوری که به جای تعدد محصول تمرکز محبوب را برگزیده است و انتخاب را برای مشتری راحت نموده است.

اوفلیا
بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی به سفارش شما عزیزان

گروه بازرگانی معصومی با افتتاح خط تولید محصولات بهداشتی ( شامل شامپو، اسپری، کرم، ماسک و بادی اسپلش ) و محصولات آرایشی مانند انواع رنگ مو و اکسیدان در کارخانه ای مدرن و با تکنولوژی برتر روز دنیا با نام تجاری پاکسازان آینده مبادرت به پخش این محصولات در داخل و صادرات به خارج از کشور کرده است. به عنوان نمونه برند اوفلیا یکی از هفتاد و هشت برند تولیدی این کارخانه می باشد.

ما به تعالی، حرفه ای بودن و صداقت اعتقاد داریم. تولیدات, محصولات, خدمات و عملیات ما شامل استفاده از تکنولوژی روز، شیوه های پایدار و بهترین مواد است. ما تلاش می کنیم از انتظارات مشتریان خود فراتر برویم و هدف نهایی ما ارائه خدمات و محصولات برجسته ای است که نیازهای آنها را برآورده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *