فرآوری و خردایش سنگ و خاک کارخانه ها

در ابتدا تعریفی از فرآوری و خردایش سنگ داشته باشیم و بعد به خدمات شرکت در این مورد بپردازیم. مواد معدنی استخراج شده از معادن برای اینکه قابل استفاده در صنعت باشند باید فرآوری شوند. مواد معدنی کم عیار از طریق یک سری عملیات تغلیظ و پر عیار سازی دارای عیار مطلوب و قابل استفاده در صنعت می گردند و همچنین طی فرآیند فرآوری مواد ناخواسته ( باطله ) از ماده معدنی اصلی حذف می گردد. اولین مرحله از فرآیند فرآوری خردایش است. از طریق خردایش کلونه، ماده معدنی به دانه های مطلوب و قابل استفاده تبدیل می گردد. طراحی خط خردایش و فرآوری در دستیابی به اهداف فنی و اقتصادی مورد نظر بسیار کلیدی و دارای اهمیت است طراحی به انتخاب مدار مناسب، بهینه سازی و کنترل از مهم ترین مربوط به مدار خردایش است. از هزینه های فرآوری و مبالغ به 70 % هزینه های مصرف انرژی مربوط به این بخش از فرآیند فرآوری است.

فرآیند کار فرآوری و خردایش سنگ ها به این صورت است که در ابتدا بعد از استخراج و بارگیری سنگ ها و کلوخ از معدن، سنگ ها به دستگاه خردایش و سنگ شکن منتقل می شوند و از آن جا به هر سایزی که مشتری سفارش داده باشد در می آیند. سپس در بسته هایی با وزن های مختلف مانند یک یا دو تنی جهت صادرات یا ارسال به کارخانه جات آماده می شوند.

فعالیت شرکت در زمینه فرآوری و خردایش سنگ

ما یک شرکت فرآوری سنگ و سنگ تراشی هستیم که در تبدیل سنگ خام و طبیعی به مصالح ساختمانی با کیفیت بالا برای پروژه های ساختمانی و محوطه سازی تخصص داریم. تیم تکنسین ها و اپراتورهای ماهر ما از ماشین آلات پیشرفته برای شکستن سنگ ها و سنگ های بزرگ به قطعات کوچکتر و قابل کنترل تر استفاده می کنند که می توانند در برنامه های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. ما طیف گسترده ای از محصولات از جمله سنگ خرد شده، شن، ماسه و سنگ های تزئینی را ارائه می دهیم که همه آنها با دقت پردازش می شوند تا از ثبات و کیفیت اطمینان حاصل شود. تعهد ما به پایداری به این معنی است که ما در تلاشیم تا ضایعات و اثرات زیست محیطی را با بازیافت و استفاده از مواد در صورت امکان به حداقل برسانیم. چه صاحب خانه باشید که به دنبال بهبود چشم انداز خود هستید و چه پیمانکاری که روی یک پروژه ساختمانی بزرگ کار می کند،

شرکت بازرگانی معصومی در زمینه فرآوری و خردایش سنگ و مواد معدنی در دو بخش ذیل فعالیت نموده و آماده همکاری با متقاضیان و معادن می باشد:

الف- مشاوره و طراحی، نظارت به اجراء و مدیریت تامین

  • طراحی خطوط خردایش و کانه آرایی مواد معدنی
  • مطالعات امکان سنجی، مطالعات آزمایشگاهی و پایلوت
  • نظارت بر اجراء مدیریت تامین خط خردایش از جانمایی تا بهره برداری کامل
  • نظارت بر اجراء خط خردایش و فرآوری

ب- اجراء پروژه های فرآوری و خردایش سنگ

سنگ ها
سنگ ها قبل از خردایش
فرآوری و خردایش سنگ
بعد از عملیات خردایش

این فرآیند کاری بسیار دشوار، پر هزینه و طاقت فرسا می باشد و توسط تعداد معدودی از شرکت ها انجام می گیرد. یکی از فعالیت های شرکت بازرگانی معصومی فرآوری و خردایش سنگ ها می باشد که به سفارش مشتری آماده و ارسال می گردد.

نمونه فیلم فرآوری و خردایش سنگ
اولویت اصلی ما پاسخگویی به نیازهای روزافزون مشتریان می باشد و تنوع محصول، الهام بخش ما در مسیر توسعه و نوآوری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *